مقالات

استندرد طبقه بندی دارایی های دیجیتال (DACS)

DACS) Digital Asset Classification Standard) در پاسخ به رشد قابل توجه از نظر تعداد و انواع دارایی های دیجیتال ارائه شده در بازار و درک اینکه استانداردهای طبقه بندی سنتی مورد استفاده برای سهام و سایر طبقات دارایی نمی توانند به طور دقیق برای طبقه بندی دارایی های دیجیتال تطبیق داده شوند، ایجاد شد. در حالی که DACS برای دارایی‌های دیجیتال منحصر به فرد است، بسیاری از عملکردهای مشابه سیستم‌های طبقه‌بندی که برای کلاس‌های دارایی سنتی استفاده می‌شوند را انجام می‌دهد. از جمله موارد دیگر، DACS یک روش شفاف و استاندارد برای تعیین میزان قرار گرفتن در معرض بخش و صنعت به بازار ارائه می‌کند، تجزیه و تحلیل اسناد پرتفوی را تسهیل می‌کند و به شناسایی دقیق فرصت‌های سرمایه‌گذاری کمک می‌کند.

نقشه راه دارایی های دیجیتالی

DACS چگونه میتواند مفید باشد؟

DACS می تواند به سرمایه گذاران در شناسایی فرصت های سرمایه گذاری توسط صنعت در سراسر دارایی های دیجیتال کمک کند. همچنین می‌تواند در ارزیابی تأثیر روندهای بخش بر پرتفوی، تجزیه و تحلیل سهم بخش در عملکرد، و اندازه‌گیری مواجهه‌های بخش در مقابل معیارها و همتایان مفید باشد.

در نهایت، می‌تواند به مدیران پورتفولیو کمک کند تا استراتژی‌های متمرکز بر بخش و چرخش بخش را بسازند و بازده و ریسک را توسط گروه صنعتی و صنعت برای بهترین مدیریت استراتژی‌های بخش نسبت دهند.

طبقه بندی دارایی دیجیتال چگونه تعیین می شود؟

این طبقه بندی بر اساس شرح تجاری دارایی دیجیتال که اغلب در وب سایت عمومی دارایی دیجیتال یافت می شود، تعیین می شود. بر اساس این اطلاعات، دارایی دیجیتال به مناسب ترین صنعت در DACS اختصاص داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا